Pirkimo taisyklės

Šios naudojimosi internetiniu puslapiu ir pirkimo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato naudojimosi interneto svetaine https://www.gilu.media/ (toliau – Interneto svetainė) taisykles bei pirkimo taisykles Interneto svetainėje, priklausančioje "GILU FOUNDATION" paramos fondas(toliau – GILU FOUNDATION). Detalesnę informaciją apie mus rasite skiltyje „Pirkimo taisyklės“.

PINIGŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

Norėdami grąžinti įsigytas prekes galite tai padaryti per 14 dienų nuo pristatymo dienos. Tvarkingai supakuotus ir pirkėjo nesugadintus produktus reikia grąžinti registruotu paštu, per kurjerius arba atvežti asmeniškai į Vilnių adresu Rūdininkų g. 18-203 ir pridėti užpildytą grąžinimo formą (ją atsiųsime el. paštu). 

Individualūs užsakymai, kurie buvo pradėti vykdyti (paveikslų rėminimas, medžiagų panaudojimas, dizainerio paslaugos ir t.t.) negali būti atšaukiami ir pinigai už juos grąžinami nebus.

Mokymai ir seminarai. Jei pasikeistų planai ir dalyvauti nebegalėsite, informuokite mus likus bent 7-ioms dienoms iki mokymų pradžios – perkelsime Jūsų registraciją į kitus tos pačios temos mokymus.

Pinigų grąžinimo politika:

> pranešus likus 7 ar daugiau dienų iki mokymų, grąžiname 100%
> pranešus  likus mažiau nei 7 dienoms iki mokymų, sumokėtų pinigų negrąžiname.

Norinti pradėti grąžinimo procesą prašome kreiptis nurodytais kontaktais, kontaktų skiltyje.

PRISTATYMAS

Įsigyta prekė Lietuvoje nemokamai pristatoma pirkėjui nurodytu adresu per 1-3 darbo dienas.

Atsiėmimas galerijoje. Užsisakymus taip pat galite atvykti apžiūrėti ir atsiimti sutartu laiku mūsų galerijoje – Rūdininkų g. 18-203, Vilnius.

NAUDOJIMASIS INTERNETO SVETAINE

Atvykdamas į šią Interneto svetainę ar ja naudodamasis bet kuris naudotojas (toliau – Jūs) sutinka su šiomis Taisyklėmis ir visomis kitomis GILU FOUNDATION taisyklėmis, sąlygomis bei politika. Šios Taisyklės taip pat nustato pirkimo bei su tuo susijusias sąlygas, todėl Jūs visada turite būti su jomis susipažinę ir elgtis taip, kaip nustatyta.

Tuo atveju, jeigu Jūs nesutinkate su visomis sąlygomis, Jūs negalite naudotis šia Interneto svetaine ar GILU FOUNDATION teikiamomis paslaugomis.

GILU FOUNDATION gali bet kuriuo metu pakeisti šias Taisykles, o kiekvienas pakeitimas įsigalioja nuo jo paskelbimo Interneto svetainėje momento. Jūs prisiimate visą atsakomybę dėl susipažinimo su šiomis Taisyklėmis kiekvieną kartą, kai naudojatės Interneto svetaine ar perkate joje siūlomas prekes. Prekės šiose Taisyklėse reiškia bet kokias prekes, kurias įmanoma nusipirkti naudojantis Interneto svetaine.

NUORODOS Į KITAS SVETAINES IR TREČIŲJŲ ŠALIŲ PASLAUGOS

Šioje Interneto svetainėje yra nuorodos į kitas svetaines, kurios nėra valdomos GILU FOUNDATION. Todėl mes nesame atsakingi už tokių svetainių turinį.

Tam, kad gautų Jūsų mokėjimus bei Jums pristatytų nusipirktas paslaugas, GILU FOUNDATION naudojasi trečiųjų šalių paslaugomis. Šios šalys, kurios nėra susijusios su GILU FOUNDATION, vadovaujasi savo pačių taisyklėmis bei sąlygomis. Mes jokiais atvejais nesame atsakingi už šių trečiųjų šalių rodomą turinį ar teikiamas paslaugas.

Tuo atveju, jeigu Jūs lankotės kitoje internetinio apsipirkimo svetainėje, kurioje mes esame nurodyti kaip pardavėjas ir, galiausiai, Jūs naudojatės mūsų teikiamomis paslaugomis, Jūs turite vadovautis šiomis Taisyklėmis, nebent kitaip yra nustatyta naudojamos internetinio apsipirkimo svetainės sąlygose.

GILU FOUNDATION jokiais atvejais nėra atsakinga už bet kokią žalą ar nuostolius, susijusius su trečiųjų šalių teikiamomis paslaugomis, nesvarbu, ar tai mokėjimo, pristatymo, platinimo ar bet kokios kitos paslaugos, atliekamos trečiųjų asmenų. Todėl mes labai rekomenduojame ir reikalaujame, kad Jūs atidžiai perskaitytumėte visas taisykles bei sąlygas, kurias nustato trečiosios šalys, ir jomis vadovautis.

Bet kokios pretenzijos, skundai, klausimai, pastebėjimai ar kaltinimai, susiję su trečiųjų šalių paslaugomis, veikimu ar neveikimu, turi būti adresuojami tiesiogiai tik šioms trečiosioms šalims ir jokiais atvejais ne GILU FOUNDATION.

PASLAUGŲ PRIEINAMUMAS

GILU FOUNDATION siekia, kad Interneto svetainė būtų prieinama 24 valandas per parą. Nepaisant to, mes negalime būti atsakingi, jeigu Interneto svetainė yra neprieinama kuriuo nors metu, laikotarpiu, iš kurios nors jurisdikcijos, dėl bet kokios priežasties.

INFORMACIJA APIE VARTOTOJĄ

Asmens duomenų tvarkymas bei slapukų patalpinimas yra reguliuojamas GILU FOUNDATION privatumo politikos nuostatomis.

Vykdydami apsipirkimo procesą Interneto svetainėje, Jūs privalote GILU FOUNDATION pateikti būtiną atsiskaitymo ir prekių pristatymo informaciją. Už šios informacijos teisingumą ir tikslumą esate atsakingi tik Jūs.

ATSAKOMYBĖ

GILU FOUNDATION dės pagrįstas pastangas tam, kad Interneto svetainėje pateiktas turinys būtų tikslus bei aktualus. Tačiau mes negalime būti atsakingi prieš Jus ar bet kokį trečiąjį asmenį už bet kokio dydžio ar pobūdžio Jūsų arba trečiųjų šalių žalą ar nuostolius, įskaitant, bet neapsiribojant, tiesioginę ar netiesioginę bei turtinę ar neturtinę žalą arba nuostolius, susijusią deliktinę ar sutartinę atsakomybę, negautas pajamas ar pelną, netesybas (baudą, delspinigius), taip pat nuostolius bet kokiu būdu susijusius su normalios verslo veiklos sutrikdymu.

GILU FOUNDATION negali būti laikoma atsakinga už kitų svetainių nuorodų ar turinio, nukreipto į Interneto svetainę, padarytą žalą ar nuostolius, įskaitant, bet neapsiribojant, susijusius su kompiuteriniais virusais, kurie gali užkrėsti įrenginį, programinę įrangą, duomenis ar kitą nuosavybę. GILU FOUNDATION taip pat nėra atsakinga už Jūsų naudojimąsi Interneto svetaine, naršymą joje ar bet kokios informacijos ar duomenų atsisiuntimą iš Interneto svetainės.


PIRKIMAS

GILU FOUNDATION siūlomas paslaugas Jūs galite pirkti naudodamiesi savo paskyromis ir prisiimdami už tai atsakomybę. Jūsų pateiktas užsakymas turi būti patvirtintas GILU FOUNDATION. 


MOKĖJIMAI

GILU FOUNDATION neteikia finansinių, mokėjimo, pinigų pervedimo ir / ar su tuo susijusių paslaugų, todėl kiekvieną kartą, kai Jūs atliekate mokėjimą, Jūs naudojatės trečiųjų šalių paslaugomis. Mes negalime būti laikomi atsakingais dėl bet kokių trečiųjų asmenų paslaugų, įskaitant, bet neapsiribojant, šiose Taisyklėse nurodytas paslaugas.


INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

Bet koks turinys paskelbtas Interneto svetainėje, taip pat GILU FOUNDATION paslaugos, yra ginamos autorių ar kitomis intelektinės nuosavybės teisėmis. Jūs negalite šio turinio naudoti komerciniais ar bet kokiais kitais tikslais.

 
TAIKOMA TEISĖ IR JURISDIKCIJA

Bet koks ginčas susijęs su GILU FOUNDATION ar Interneto svetaine yra sprendžiamas derybų būdu.

Nepavykus išspręsti ginčo aukščiau nurodytu būdu, jis turi būti sprendžiamas naudojantis Europos Komisijos prižiūrima Elektronine ginčų sprendimo sistema.  

REKVIZITAI

"GILU FOUNDATION" paramos fondas
Įmonės kodas: 302808777
Adresas: Rūdninkų g. 18-203, LT-01135 Vilnius 
Mobilus telefonas: +37064688980
El. pašto adresas: info@hai.institute